אודות

/אודות
אודות 2017-12-17T10:54:13+00:00

חברת פספורטוגו מתמחה בליווי ומימוש הזכאות לאזרחות אירופאית- ספרדית ופורטוגלית,
ומומחיות בתחום הנפקת דרכונים זרים ליהודים הזכאים לכך.

חברתנו היא בת לקבוצת וידיומית, בעלת מוניטין של כ30 שנה בשוק הפרטי, העסקי והממשלתי.
ניתן לבקר באתרינו www.Vidiomit.co.il

פספורטוגו הינה החברה הגדולה בארץ בתחום הייעוץ בהנפקת דרכונים האירופאים. אנו מעסיקים כ30 עובדים במשרדינו בגבעתיים: ארבעה עורכי דין, מערך של 20 מוקדני שירות, חוקרת שורשים, שלושה מנהלי תיקי לקוחות ומנהלת שירות לקוחות. בנוסף אנו עובדים עם עורכי דין ונוטריונים חיצוניים בארץ ובחו”ל.
אנחנו מתמחים ועוסקים אך ורק במימוש אזרחויות במדינות ספרד ופורטוגל, ודוגלים בהתמקצעות מקסימלית ואפקטיבית בתחום אחריות אחד, דבר אשר מבטיח את רמת המקצועיות הטובה, הזריזה והיעילה ביותר.
אנו מלווים את לקוחותינו מראשית התהליך, החל מבדיקת הזכאות ועד לאישור האזרחות וקבלת הדרכון.
לאחר אישור הזכאות הראשונית ובחירת מספר הדרכונים הרצויים, אנו מבצעים את כל העבודה עבור לקוחותינו, החל מביורוקרטיה, ביקורים ודיונים ברשויות המקומיות והשגת האישורים הרלוונטיים.
בד בבד, אנו עומדים בכל עת בקשר ישיר עם לקוחותינו בעדכונים שוטפים במהלך ההליך. לקוחותינו תמיד מעודכנים ותמיד מקבלים את מלוא המענה.
כחלק ממדיניות השקיפות המלאה בחברתנו; תקבל במייל או בוואטסאפ עדכונים חודשיים על סטטוס והתקדמות ההליך.
חברתנו מתגאה בוותק הקשרים הידידותיים והמקצועיים שלה עם הגופים והגורמים האמונים בהנפקת אזרחויות, כמו כן עם הקהילה היהודית בפורטו וליסבון, ויודעת להגיש את הבקשות הנדרשות בתצורה ובניסוחים המבוקשים ע”י הרשויות. ובכך מקצרת את זמן ההליך ומדלגת על ביורוקרטיה לא נחוצה. אנחנו המהירים והיעילים ביותר במימוש זכויותייך לאזרחות!
פספורטוגו משתמשת במערכות ניהול מידע מתקדמות, המוודאות שכל מאגר לקוחותיה יטופלו במקצועיות וביעילות הגבוהה ביותר, וכל משך ההליך מבוקר ומתוזמן בדיוק רב עד למימוש הזכאות והנפקת הדרכון.
כמו כן, אנו נותנים ערך מוסף ללקוחותינו וממשיכים ונותנים את שירותינו המקצועיים גם לאחר קבלת הדרכון;
אנו נסייע בשירותי השמה, ייעוץ ללימודים, חיפוש מגורים במדינת היעד, נסייע בקשרים עם אנשי עסקים מקומיים ונספחים מסחריים בפורטוגל ובאירופה. כך שהאזרחות האירופאית החדשה שלך תתחיל להניב לך פירות, כבר מרגע הנפקת הדרכון.